Memur-Sen’e bağlı, Enerji Bir SEN Genel Başkan Bayram Tombul ve Genel başkan yardımcımız Gürkan Kaya nın da katılımıyla maden işçileriyle iftar açtılar.

Enerji Bir-Sen Zonguldak Şube Başkanı Sedat Güngör, konuyla ilgili bilgilendimesinde; “Bu yılki Geleneksel, Maden ocağında ki iftarımızı,

Çok değerli, Armutcuk Müessese müdürümüz Faik ALP beyin misafiri olarak,

Armutcuk Müessesemizde 450 m yerin altında,Enerji Bir SEN Genel Başkanımız Sn H. Bayram TOMBUL ve Genel başkan yardımcımız Gürkan KAYA nın da katılımıyla gerçekleştirdik.

Ocak iftarına ayrıca, TTK Genel Müdür Yardımcılarımız Sn İsmail GÜNER, Sn Ercan GEBEŞ, Sn Muharrem KIRAZ beyler,Memur SEN İl başkanımız Kamuran AŞKAR, Eğitim BİR SEN yönetim kurulu üyesi Sadettin DEDE,Sağlık SEN Şube Başkanımız Mehmet Ali KARA, Şube Başkan yardımcısı Ömer TOK,Bartın İl başkanımız Mevlüt KAVAK ve yardımcısı Şeref ODABAŞ,GMİS Genel başkan yardımcısı İsa MUTLU ve Enerji Bir SEN Zonguldak Şubemizin tamamı katılmıştır.

Yerin yüzlerce metre altında,Böyle güzel bir ayda, çok güzel bir ortamda İşçi, Memur, Sendikacı ve yöneticilerin bir araya gelmesini sağlayan Armutcuk Müessese müdürümüz Sn Faik ALP beye,Genel merkezim, Şahsım ve Şube yönetim kurulumuz adına şükranlarımı sunuyorum.