Zonguldak Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi ve ÇYDD birlikteliği ile Himmetoğlu köyü ilkokulun’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlandı.

Zonguldak Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Şube Başkanlığına bağlı gençlik birimi ve Kent Konseyi Kadın Meclisi Himmetoğlu Okulunda Eğitim gören çocuklara ve gençlerle  buluşarak Bayramı coşkuyla kutladılar

Konuyla ilgili olarak, yaptığı basın açıklamasında; ” Gençlik birimimizin köyde şenlik var projemiz kapsamında Himmetoglu Okulunda Eğitim gören çocuklarımız ve gençlerimizle buluşarak Bayramı coşkuyla kutladık. Çeşitli oyunlar oynandı, çocukların yüzlerine eğlenceli resimler çizildi ve oyunlarımızda başarı sağlayan Çeşitli ödüller verildi. Her çocuğumuz küçük hediyelerle sevindirilerek unutamayacakları bir bayram yaşatıldı. Gençlerimiz çocuklarla ve aileleriyle konuşarak geleceğe dair görüşlerini paylaştılar. Geleceğimizin umudu olan çocuklarımıza Mustafa Kemal Atatürk’ ün hediyesi olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını bizler de çocuklar kadar neşeyle ve heyecanla kutladık. Çağdaş Gençlik hareketi olarak sevgiyi elden ele taşımanın gururuyla bugün çocukla çocuk olduk. Aydınlık bir geleceğin çocukların avuçlarından doğacağını atalarımızdan aldığımız Cumhuriyet meşalesini gençlerden çocuklara uzatıp bugün koskoca zincir gibi dört bir yandan kutladık bu güzel günü ” dedi.

Reklam