Zonguldak Belediye Başkanı Doktor Ömer Selim Alan, Zonguldak’ta geçmiş dönemde belediye başkanlığı yapmış isimler ile iftar sofrasında buluştu. Başkan Alan’ın iftar programına eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve eski Belediye Başkanı Zeki Çakan, eski Belediye Başkanı İsmail Eşref ve önceki dönem Belediye Başkanı Muharrem Akdemir katıldı. 

Başkanı Alan sosyal medya paylaşımında ; “Bu akşam iftar yemeği davetimize icabet eden eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız ve eski Belediye Başkanımız Sn. Zeki Çakan’a, eski Belediye Başkanımız Sn. İsmail Eşref’e ve önceki dönem Belediye Başkanımız Sn. Muharrem Akdemir’e teşekkür ediyorum.

Zonguldak’ımıza katkı sağlamış kıymetli büyüklerimiz ile bir araya gelmek bizleri de ayrıca mutlu etti. Rabbim niyetlerimizi kabul eylesin. Hayırlı ramazanlar.” İfadelerini kullandı. 

İftar yemeğinde, geçmişte Belediye Başkanlığı yapmış olan, Sayın Yüksel Aytaç ve Sayın Seceattin Gonca’nın olmayışı dikkat çekti.

Z Haber’e bilgi veren Secaattin Gonca Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan tarafından bizzat davet edildiğini belirterek “Başkan Selim Alan arayıp iftara davet etti. Allah niyetini kabul etsin. Katılmak istemediğimi kendisine de söyledim. Başka bir etkinliğe de katılmadım. Akşam ailem ile birlikte orucumu açmak istedim” dedi.

Yine önemli hizmetlere imza atan,  önceki başkanlardan Sayın Yüksel Aytaç’ın da davet edildiği ancak sağlık nedeniyle yemekte bulunamadığı öğrenildi

Reklam