11 Haziran 2022 tarihinde Bursa’da yapılan Turkcel Süper lig Atletizm yarışmalarında Fenerbahce Spor kulübü adına yarışan Zonguldaklı Milli Atlet Melike Malkoc, Şevval Ayaz, Zülha Armutçu ve Mizgin Ay ile birlikte koştuğu 4×100 metre U23 Türkiye rekoru kırarak adını rekor listesine yazdırmış ve Zonguldak’ı bir kez daha gururlandırmıştı.

2 hafta önce yine Bursa’a yapılan A milli takım seçmelerinde de 100 metrede 11.73 ile en iyi derecesini kosarak 1’nci olan Melike Malkoç
18 -19 Haziran’da Romanya’da yapılacak Büyükler Balkan sampiyonasında yarışacak A milli takım formasıyla Türkiye’yi temsil edecek.

Utku Duman Sporcularını Kutladı


Melike Malkoç ve Doğukan Kilcioğlu’nun antrenörü Utku Duman yarışmanın ardından her iki sporcusunu da kutlayarak sporcularıyla gurur duyduğunu söyledi. Duman, çok daha fazla çalışıp, daha büyük başarılara imza atacaklarını söyledi.

Ali Koç Melike Malkoç’a Tebrik Mektubu Gönderdi

Zonguldaklı Milli Atlet Melike Malkoç’un elde ettiği başarıların ardından Fenerbahçe Kulüp Başkanı Ali Koç “Seninle gurur duyuyorum” yazılı bir kutlama mektubu gönderdi.