Zonguldak doğumlu yaşamını İstanbul’da sürdüren, Devrim Kalkan’ın ilk romanı okuyucusuyla buluştu.

Yazar, Devrim Kalkan sosyalmedya sayfasından şu paylaşımı yaptı; “İlk romanım Yıldıztutan yayımlandı. 2 yıldan fazla süren yazımında çok eğlendim, çok keyifliydi, her günü ayrı güzeldi. Bunun için çok şükrediyorum. Bir dünya yaratıyorsunuz ve o dünyanın ‘tanrısı’ oluyorsunuz. O sizde siz de onda yaşıyorsunuz. Tarifsiz bir his. Yıldıztutan suç/gizem/macera türlerinin karışımı bir roman. Dilerim benim gibi sizler de okurken çok keyif alırsınız.

Sıra dışı yayınevim Kaos Çocuk Parkı’na, bana bu fırsatı sunan Lokman Kurucu’ya, sevgili dostum Suat Hayri Küçük’e, ricamı kırmayarak bu güzel kapağı çizen sanatçı dostum Mine Yörük’e, kitabı okuyup görüşlerini paylaşan ve emeği geçen tüm dostlarıma teşekkür ederim, iyi ki varsınız.

TANITIM BÜLTENİNDEN

“İşler bu kez ters gidiyor… Tufan Ahmer ve Zervan Delisungur, yurt dışına kaçırmak için yola çıkardıkları müşterileri ile yüksek bir vadide kurulmuş Yıldıztutan’a sığınmak zorunda kalıyorlar.

Zervan, Surya, Ramazan, Ateş, müşteriler, kasabalılar ve bir uyuşturucu baronu arasındaki mücadelenin tam ortasındaki Tufan, büyük bir aldatmaca olduğunu öğrendiği hayatının kontrolünü eline almak için ölüm kalım savaşına giriyor. Eski kimliği erirken kasabayı da yeni bir doğuma zorluyor.

“Ben sadece bir savaş istemiyorum güzel Surya’m, buna emin olabilirsin. Ben bir devrim istiyorum!”

Kimliğini arayan insan kaçakçısı, bir devrimciye dönüşüyor. Sırlarla dolu kadim Yıldıztutan’da değişim zamanı…””