Yapılan ziyarete, İl Başkan yardımcısı Turgay Delikanlı, İl Kadın Politikaları Başkanı Hatice Gökçen, İlçe Başkanı Orhan Ergenç, İlçe Başkan yardımcısı Yasemin Göçen, İlçe kadın politikaları başkanı Hacer Sarımcı, İlçe Sekreteri Muhammet Köktürk katıldı.

DEVA Partisi Kilimli İlçe Başkanı Orhan Ergenç ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bizlere her daim desteğini esirgemeyen, arkamızda dağ gibi duran İl Başkanımız başta olmak üzere yönetim kurulu ve ilçe yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum” diyerek şunları söyledi:

”Deva Partisi olarak dostlarımız ile dostlarımızın yanına gideceğiz dedik, gittik. Kilimli’ye sözümüzü tuttuk, ne dediysek yaptık, yapıyoruz. Evelallah, verdiğimiz her sözü yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Minik dostlarımızın barınaklarına gerçekleştirdiğimiz ziyaret kapsamında; Eksiklerini ve ihtiyaçlarını yerinde tespit ettik. “Çam sakızı çoban armağanı” hediyeler ile geldik. Barınak görevlilerin sıkıntılarını dinledik. Seslerine ses olduk ihtiyaçlarını yerel basın ile paylaştık”

Reklam