Zafer Partisi Zonguldak İl Başkanlığı’nın 16 Temmuz tarihinde gerçekleştirilen genel kurulunun ardından başkan seçilen Oğuzhan Turhan mazbatasını aldı.

Zafer Parti İl Başkanı Oğuzhan Turhan yaptığı açıklamada, ” Ben tüm yönetici arkadaşlarıma, merkez ilçe başkanıma ve tüm mücadele arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Korona virüse yakalandığım süreçte yanımda oldular, destek verdiler ve kongremizi benim yokluğumda gerçekleştirdiler. Ve teveccüh göstererek beni yeniden il başkanlığına seçtiler ve bugün de hastalığımı yendim. İzolasyon sürecimizi tamamlayarak tekrar çalışmalarımıza başladık ve bugün Yüksek Seçim Kurulu’ndan mazbatamızı aldık ve çalışmalarımıza devam ediyoruz.

İki gün önce de burada talihsiz bir kaza yaşandı. Bir gencimizin hayatını hayatına sebebiyet veren bir elim bir kaza sonucu bir gencimiz boğuldu. İlgililer bununla ilgili süreci başlatırlar diye düşünüyoruz, biz buradan aileye başsağlığı ve sabır diliyoruz. Bir daha böyle bir olayın yaşanmamasını temenni ediyoruz. Zafer Partisi olarak yetkililerden de gerekli önlemleri almasını ve bundan sonra bir daha böyle bir olayın cereyan etmemesini temenni ediyoruz” dedi.