Yurtbay Seramik Beşiktaş’a sponsor oldu. Sponsorluk anlaşması Beşiktaş Kulüp Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Yurtbay Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Zeki İlter Yurtbay arasında imzalandı.

Zonguldak’ın dev firmalarından Yurtbay Seramik Beşiktaş ile sponsorluk anlaşması yaptı. Beşiktaş Hentbol Takımı isim ve forma göğüs sponsoru olan Yurtbay Seramik spor alanında da sesini duyurmaya devam ediyor.

Sponsorluk anlaşması Beşiktaş Kulüp Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Yurtbay Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Zeki İlter Yurtbay arasında imzalandı.

Beşiktaş Kulübü’nden Sponsorluk İle İlgili Yapılan Açıklama Geldi

Beşiktaş’ın yaptığı açıklama şöyle: “Kulübümüz; Yurtbay Seramik, Ceysu ve Baba Yapı ile sponsorluk anlaşmaları imzaladı.
İmzalanan sponsorluk anlaşmaları doğrultusunda Yurtbay Seramik, Hentbol Takımımızın isim ve forma göğüs sponsoru olurken, Kadın Voleybol Takımımızın isim ve forma göğüs sponsoru Ceysu oldu. Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımımızın forma göğüs sponsoru ise Baba Yapı oldu.
Sponsorluk anlaşmalarının tanıtım töreni; Başkanımız Ahmet Nur Çebi, Genel Sekreter, Sponsorluk ve Pazarlama, İnsan Kaynakları ve İdari İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Mehtap Mutluşan Ferah, Sayman Üye, Mali İşler, Finans ve IT’den Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Murat Kılıç, Dernekler ve Sosyal Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Ali Bayrak, Amatör Şubeler ve Süleyman Seba Tesislerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Seyit Ateş, Kartal Yuvası ve Yerel Yönetim İlişkilerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Umut Şenol, Futbol Altyapı ve Kadın Futboldan Sorumlu Futbol A.Ş. Yönetim Kurulu Üyemiz Fırat Fidan, Pazarlama ve Sponsorluklardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcımız Cenk Sümer, Hentbol Şube Sorumlumuz Mesut Çebi, Yurtbay Seramik Yönetim Kurulu Başkanvekili Zeki İlter Yurtbay, Ceysu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ceylan ve Baba Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Elçin Kılıç’ın katılımlarıyla Vodafone Park’ta gerçekleştirildi.

Başkanımız Ahmet Nur Çebi, tanıtım töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Ülkemizin en fazla branşta faaliyet gösteren spor kulüplerinin başında gelen Beşiktaş Jimnastik Kulübü olarak 3 branşımızda yeni sponsorlarımızla anlaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Parkede Ekol Şampiyon Beşiktaş Hentbol takımımızın isim ve forma göğüs sponsorluğu için Yurtbay Seramik’e, yeniden yapılanmaya giden ve genç sporcularımız ile başarıyı kovalayacak olan Kadın Voleybol Takımımızın isim ve forma göğüs sponsorluğu için Ceysu’ya ve Demir Pençelerimiz Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımımızın forma göğüs sponsorluğu için de Baba Yapı’ya Büyük Beşiktaş Ailesi’ne hoş geldiniz diyor, sponsorluklarından dolayı da teşekkür ediyorum. Salon sporlarında da Beşiktaş armasının yanında gururla yer alacak olan kıymetli markalarımızın takımlarımıza şans getirmesini diliyorum. Özellikle amatör branşlarımıza maddi manevi destek olmaları için Beşiktaş camiasına ve spora yatırım yapmak isteyen markalara çağrıda bulunmuştum. Bu çağrımızın karşılık bulmuş olması bizi mutlu ediyor. Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur kabulünden hareketle ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim” sözünü de şiar edinerek Beşiktaş değerleri çerçevesinde ülkemiz çocuklarına ve gençlerine spor yaptıran, sporcu yetiştiren Türkiye’nin ilk spor kulübü olmanın ayrıcalığını yaşıyoruz. Bu ayrıcalığı bizimle birlikte yaşamak isteyen tüm markaları da Beşiktaş Jimnastik Kulübü’ne sponsor olmaya davet ediyorum.”

Hentbol Takımımıza verdikleri desteğin Yurtbay Seramik ailesi için çok kıymetli olduğunun altını çizen Yurtbay Seramik Yönetim Kurulu Başkanvekili Zeki İlter Yurtbay sözlerini şöyle sürdürdü:

“Hentbola gönül vermiş biri ve eski bir hentbol oyuncusu olarak farklı spor dallarının Türkiye’de büyüyüp gelişmesi, Türk gençlerinin spora teşvik edilmesi ve ülkemiz ve markamız adına üst mertebede önemsenmesi gereken bir sosyal sorumluluk projesi olarak görüyorum. Bugün geçmişten günümüze baktığımızda futbol endüstrisine verdiğimiz desteğin bizleri futbol alanında ne kadar ileriye taşıdığını bir kez daha görüyoruz. Aynı özeni ve teşviki farklı spor dallarına da verdiğimizde gençlerimizin daha donanımlı, dünya ile entegre, çok yönlü ve sosyal bireyler olarak yetişeceklerini bilmek bizler için oldukça önemli ve mutluluk vericidir.Amatör kulüplere destek vermek ve futbola göstermiş olduğumuz hassasiyeti göstermek, markamız adına bizler için oldukça önemli bir sosyal sorumluluk adımı olduğunu belirtmek isterim. Beşiktaş’a geçmişten günümüze yürekten bağlı ailenin bir bireyi olarak Beşiktaş Spor Kulübü’nün farklı dallarındaki tüm takımlarının desteklenmesi de bizler için aynı şekilde önem arz etmektedir. Futbol, bugün baktığımızda dünyada milyonlarca taraftarı ve takipçisi olan, kulüpleri ile çok geniş kitleleri temsil eden, sponsorları ve destekleyen basın kuruluşları ile oldukça geniş bir endüstri olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Bu endüstri gibi diğer spor kulüplerinin de desteklenmesiyle Avrupa’da adımızı farklı spor dallarında duyurmak ve çeşitli başarı hikayelerine imza atmak, yakın gelecekte en çok arzu ettiğimiz konulardan birkaçıdır. Umarım ki bugün hentbola verdiğimiz destek ilerisi için farklı başarıların yaşanacağı, markaların katlanarak büyüyen destekleriyle daha geniş kitlelere ulaşacağı bir endüstri haline gelir. Markaların amatör kulüpleri de futbol kadar desteklemesi bizleri temsil eden ve cesaretlendirilmeye ihtiyaç duyan sporcularımız için inanılmaz bir katma değer sağlayacaktır. Bizlerin bugün attığı bir adım, ilerisi için çok farklı toplumsal bir bilinç oluşturacaktır. Yurtbay Seramik olarak; topluma saygı ve sevgiyi besleyen, birleştirici gücü ile örnek teşkil eden, entelektüel yanlarımızı besleyecek olan bu bilince en başından bu yana dahil olmak, gelecek nesillere gururla aktaracağımız bir değerdir. Sporun birleştirici gücünü beslemek ve desteklemek, gelecek nesillere bu bilinci aşılayabilmek için bugün burada olmaktan gurur ve onur duyuyorum. Sponsoru olduğumuz Beşiktaş Hentbol Erkek Kulübü’ne başarılar diliyor ve Yurtbay Seramik Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak yanlarında olmaktan mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum.”

Ceysu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ceylan, tanıtım töreninde yaptığı konuşmada, Kulübümüzle sponsorluk anlaşması imzalamaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını ifade etti ve Kadın Voleybol Takımımıza yeni sezonda başarılar diledi.

Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımımızın forma göğüs sponsoru Baba Yapı’nın Yönetim Kurulu Başkanı Elçin Kılıç, tanıtım töreninde; “Beşiktaş’a çocukluğumdan beri can-ı gönül vermiş biriyim, Beşiktaş sevdalısıyım. Şirketimiz sponsorluğu ile ekibim ve ben bu sezon Tekerlekli Sandalye Basketbol Şube Komitesi’nde fiilen olacağız. Hedefimiz şampiyonluktur. Finansal konular da dahil olmak üzere takıma birçok yenilik getirmek için çalışmalara başladık. Oyuncularımızla, ekibimizle motivasyonumuz çok yüksek ve hep birlikte ses getirecek projeler yapacağız, takımımızı çok yüksek seviyelere taşıyacağız. Biz birlikte daha iyiye gideceğiz. Cumhuriyetimizin 100. yılını ve aynı zamanda Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımımızın 20. yılını birlikte kutlayacağımız bu sezon iletişim stratejimiz ve sloganımız ‘’ENGELLER BİZİ DURDURAMAZ’’. Taraftarımızdan, Camiamızdan bizleri takip etmelerini ve desteklemelerini bekliyoruz. Hep birlikte güzel bir sezon geçirerek şampiyonluğa ulaşacağız” diye konuştu.

Reklam