Zonguldak Ticaret Meslek Lisesi Mezunlar Derneği’nin çiçeği burnunda yeni yönetimi Okul Müdür vekili Şenol Kadem’i ziyaret etti.

Ziyarette Dernek Başkanı Dilek Demirel, yönetim kurulu üyesi Şengül Aydın ve Ticaret Meslek Lisesi mezunu İŞ-KUR bir önceki İl Müdürü ve aynı zamanda Ticaret Lisesi Mezunları Derneği Fahri Başkanı Gönül Demirsu yer aldı.

Ticaret Meslek Lisesi Mezunları Derneği yönetim kurulu beraberinde Okul Müdür Vekili Şenol Kadem ile birlikte sınıfları gezerek öğrencilerle görüşüp sohbet ettiler, başarı temennisinde bulundular.

Başkan Demirel, “Öğrencilerimizle çok yakın bir iletişim kurduk, kendilerinden mezun olduktan sonra derneğe üye olmalarını ve sahip çıkmalarını istedik” dedi.

Ticaret Meslek Lisesi Mezunlar Derneği Başkanı Dilek Demirel, Ticaret Lisesi Mezunu İŞ-KUR bir önceki İl Müdürü Gönül Demirsu’ya dernek olarak fahri başkanlık teklif ettiklerini söyledi. Demirsu’nun tecrübesi, önderliği ve çalışkanlığı ile derneğe büyük değer katacağını belirten Demirel, kendilerine verdiği katkı ve destekten dolayı Demirsu’ya teşekkür etti.

Dernek Başkanı Dilek Demirel, yönetim olarak göreve yaklaşık 3 ay kadar önce başladıklarını belirterek “Ticaret Meslek Lisesi Mezunları Derneği’ni bugüne kadar yaşatan ayakta tutan bir önceki başkanımız Hikmet Hacıabdurahmanoğlu ve yönetimine de çok teşekkür ediyoruz. Bu derneği yaşattılar, ardından bizlere devrettiler. Bundan sonra da bizimle tecrübelerini paylaşacaklar, etkinliklerimizde de yine bizlere destek vereceklerini belirttiler. Gönül Demirsu, Hikmet Hacıabdurahmanoğlu gibi önemli ve değerli isimlerin yanı sıra Okul yönetimimizle, mezunlarımızla, yeni üye olacak yeni mezunlarımızda bizler büyük bir alileyiz” dedi.

Ticaret Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Dilek Demirel, yönetim kurulu ve Dernek fahri Başkanı Gönül Demirsu yaptıkları toplantıda 12 Kasım 2022 tarihinde okulda pilav günü etkinliği düzenleme karar aldıklarını söyledi.

Okulun tadilatta olması nedeniyle pilav günü etkinliğini ertelemek zorunda kaldıklarını belirten Demirel “Yönetim olarak pilav gününün 12 Kasım’da olmasını kararlaştırdık, bu kararımızı da Okul Müdür Vekilimiz Şenol Kadem ile paylaşarak tarihi kesinleştirdik. Pilav günü etkinliğimize Zonguldak merkez, ilçeler, beldeler ve il dışındaki tüm mezunlarımızı davet ediyoruz” dedi.

Reklam