Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Zonguldak İl Yönetimi,  ‘KAMUOYUNA’ başlıklı basın açıklaması yayınladı. Açıklama ile birlikte AKP Zonguldak İl Başkanı Muammer Avcı, Örgütlerden sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mustafa Çağlayan, Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek ve Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim’inde yer aldığı fotoğraf karesi

Açıklamada özellikle Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ destek amaçlı yapılan açıklamada şu görüşler yer aldı; “Aramıza nifak sokmak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz.

Teşkilatlarımız birlik ve bütünlük içerisinde 2023 için hazırdır. Yerel bir gazetede amacı  belli olan haberler bizim birliğimize, bütünlüğümüze zarar veremeyeceği gibi ,belediye başkanımızın hizmet aşkını ,Yeni Zonguldak vizyonunu sekteye uğratamayacaktır.

Son 10 yılın yerel yönetimler hizmetsizliğini , gece gündüz çalışarak ,bakanlıkları aşındırarak Zonguldak’ımızı hizmet ve eser belediyeciliğine çeviren Sn.Belediye Başkanımızın sonuna kadar arkasındayız. 2023 seçimlerini başarı ile tamamlayıp 2024’te de Zonguldak Belediyesi’ni kimseye kaptırmaya niyetimiz yoktur.

Biz sizin niyetinizin ne olduğunu çok iyi biliyoruz. Moralimizi, motivasyonumuzu bozamayacaksınız. “İstenmeyen Adam” diye algı oluşturulmaya çalıştığınız Ömer Selim ALAN Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından aday gösterilmiş ve 2019’da milletimizin teveccühü ile ipi göğüslemiştir.

Bizler de tüm teşkilatımız ile Sayın Belediye Başkanımızın yanında olarak hizmet ve Eser siyaseti yapmaya devam edeceğiz durmak yok yola devam.”

Reklam