CHP Zonguldak İl Kadın Kolları Başkanı ve Kadın Kolları MYK Üyesi Merve Kır ve kadın kolları üyeleriyle birlikte çalışmalarını sürdürüyor.Kır; “ Kadınız, güçlüyüz, kararlıyız başaracağız” ifadesini kullandığı açıklamada; “Çalınmadık kapı, sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakmamak için umudun elçileri kadın kollarının örgütlü gücü ve ana kademe başkanlarımız ve  yöneticilerimizle birlikte çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Çaydeğirmeni Belde Örgütümüz, Devrek İlçe Kadın Kollarımız, Çaydeğirmeni Kadın Kollarımızla birlikte Çaydeğirmeni beldemizde esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ettik, sıkıntılarını dinledik, çözüm önerilerimizi anlattık.

Genel Başkanımız Kemal KILIÇDAROĞLU’nun önderliğinde güçlü sosyal devletin ilk adımı olan kişinin doğumundan ölümüne değin bütün yaşamını sosyal güvence altına alan, her aileye asgari gelir güvencesi veren, ailedeki mutluluğu, huzuru ve bereketi devam ettirmeyi hedefleyen Aile Destekleri Sigortası’nı #67de67binhane projemiz kapsamında 8 ilçelerimizde anlatmaya devam ediyoruz.

CHP iktidarını birlikte, el ele sevgi ile kuracağız. Yoksulluğu yöneten değil bitiren parti olacağız. Kadınız, güçlüyüz, kararlıyız başaracağız”

Reklam