Bülent Karakoç, İYİ Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanlığı’na adaylığını açıkladı. Zonguldak İYİ Parti Merkez İlçe kongresi 4 Aralık 2022 Pazar günü yapılacak.

2020 yılında gerçekleştirilen Merkez İlçe kongresinde Dilay Küçük’e karşı aday olan ancak küçük bir farkla seçimi kazanamayan Bülent Karakoç, 2022 de yapılacak olan kongrede tekrar adaylığını açıkladı.

Bülent Karakoç, şunları söyledi: “İYİ Partimizin kuruluş ve teşkilatlanma sürecinde tüm aile fertlerimle elini taşın altına koyanlardanım. Bu vesileyle öncelikle partimizin kuruluşundan bugüne emeği geçen özveriyle her türlü tehditlere karşı göğüs geren herkese teşekkür ediyorum. Üyelerimizin ve delegelerimizin takdir ve destekleriyle partimize, İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı olarak hizmet etmek istiyorum. Partimizi güçlendirip iktidara taşımak ve daha iyi hizmet etmek için  İYİ Parti Merkez İlçe Başkanlığı’na aday oldum. Öncelikli hedefim, halkımızın ve üyelerimizin iyi ve kötü günlerinde yanlarında olup kenetlenmesini sağlayarak uyum içinde çalışmalar yapıp partimizi daha ileriye taşımaktır. İYİ Partililer ile birlikte çıktığım bu yolda hedefimiz birlik ve beraberlik içerisinde İYİ Partimizi hem Zonguldak’ta, hem de Türkiye genelinde iktidara taşımaktır. Çıktığımız bu kutlu yolda Allah, birlik ve beraberliğimizi daim etsin.  Ayrıca bu kongre sürecinde aday olan tüm partililerimize başarılar diliyorum” İYİ Parti İl Başkanı Yavuz Erkmen’de yaptığı açıklamada,  İYİ Parti’nin iktidara en yakın parti olduğunu ve kongrelerin planlanan sürede tamamlanacaklarını ifade ederek Bülent Karakoç’u tebrik ettiğini ifade etti.


Reklam