Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Zonguldak Merkez İlçe örgütü, mahalle başkanları ile Danışma toplantısı gerçekleştirdi.

Danışma toplantısına; AKP Zonguldak İl Başkanı Muammer Avcı, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan , İl Yönetim Kurulu, Kadın Kolları, Merkez İlçe Yönetimi, Belediye Meclis Üyeleri, teşkilatta bugüne kadar görev alan mahalle başkanları ve mevcut mahalle başkanları katıldı.

İl Başkanı Muammer Avcı, yapılan toplantı ile ilgili şu paylaşımı yaptı:
“Ak Parti Merkez İlçe Teşkilatımızın, İlçe Başkanımız Sn. Mükerrem Ayçiçek başkanlığında düzenlemiş olduğu “Kuruluştan bugüne Mahalle Başkanlarımız” başlıklı danışma ve kaynaşma toplantısına katılım sağladık. Toplantımıza Zonguldak Belediye Başkanımız Sn. Ömer Selim Alan, İl, İlçe Teşkilat Başkanlarımız , İl, İlçe yönetim kurulu üyelerimiz, Kadın Kollarımız, Belediye Meclis Üyelerimiz,  Ak Partimizde Kuruluşundan bugüne görev almış mahalle başkanlarımız ve mevcut mahalle başkanlarımız katılım sağladı.

Gayet verimli geçen toplantımız için, Merkez İlçe teşkilatımıza, önceki dönem ve şimdiki mahalle başkanlarımıza ve tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum.”

Reklam