Zafer Partisi Zonguldak İl Başkanı Oğuzhan Turhan basın açıklaması yaptı.Turhan; ‘İl Başkanlığı olarak bu hafta Devrek, Kozlu, Kilimli, Çaycuma ve Ereğli ilçelerimizde stand açtık. Geçici sığınmacıların ülkelerine geri gönderilmeleri için imza topladık” dedi.

Turhan açıklamasında, “Zafer Partisi Genel merkezimize bu hafta yollayacağız. Ayrıca Zonguldak için bir Fikrin var mı? Sorusunu Zonguldaklı hemşerilerimize her fırsatta sormaya devam edeceğiz.” diyerek şunları söyledi:


“Zafer Partimizin 4Deniz 4Bölge projesi ile bölgemizin planlı bir şekilde kalkınmasının nasıl gerçekleşeceğini anlattık. Zafer politikalarını anlattık bu güzel buluşmaları devam ettireceğiz. Binlerce değerli Zonguldaklı hemşehrilerimiz ile birlikte paylaşımda olmanın mutluluğunu yaşadık. Stand etkinliğimizde topladığımız imzaları İçişleri bakanlığına teslim edilmesi için Zafer Partisi Genel merkezimize bu hafta yollayacağız. Ayrıca Zonguldak için bir Fikrin var mı? Sorusunu Zonguldaklı hemşerilerimize her fırsatta sormaya devam edeceğiz. 
Önümüzdeki günlerde şu ana kadar topladığımız fikirleri il başkanlığımız ilgili  kurullarında  değerlendirme, raporlama ve projelendirme çalışmalarına başlayacağız.  Zafer Partisi il başkanlığı olarak Zonguldak’ı Zafer’e taşıyacak kadroları oluşturuyoruz. Zafer Zafer benimdir diyenlerin ortaya koydukları büyük bir mücadele ile tüm Türkiye’de olduğu gibi Zonguldak’ta da yükseliyor. İl teşkilatımız da görev yapan tüm mücadele arkadaşlarıma özverili çalışmaları için teşekkür ediyorum. Son olarak da bu hafta boyunca gösterdikleri ilgi ve alaka için tüm Zonguldaklı hemşehrilerimize il teşkilatımız adına teşekkür ediyorum. Zonguldak’ın Zaferi yakın Meşaleleri yakın”

 (Susma Haber Merkezi)