Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) ve Turkish Petroleum Off-Shore Technology Center Anonim Şirketi (TP-OTC) yetkileri Bülent Ecevit Üniversiteyi ziyaret ederek birimlerimizi gezdi.

Konuyla ilgili olarak yapılan bilgilendirmede; “ Üniversitemiz ile imzaladıkları protokolün ardından Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Şenol Hakan Kutoğlu ve Prof. Dr. Bekir Hakan Bakkal eşliğinde Üniversitemizi gezen TPAO ve TP-OTC yetkilileri, birimlerimiz hakkında bilgilendirildi.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi (ARTMER), Tıp Fakültesi, Hastane ve Mühendislik Fakültesi Laboratuvarları’na ekip olarak yapılan incelemelerde karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

Birimlerin gezilmesinin ardından Tahir Karauğuz Konferans Salonunda, Rektörümüz Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer’in de katılımıyla TP-OTC yetkilileri ve Üniversitemiz akademisyenleri tarafından sunumlar yapıldı. Toplantıda iki kurum arasında gerçekleştirilebilecek projeler ve bu konuda gerekli koordinasyonun nasıl sağlanacağı konuları ele alındı.

Reklam