Saadet Partisi Çaycuma İlçe Başkanlığı Aralık Ay’ı İlçe Divan Toplantısı gerçekleşti.

Gerçekleşen toplantıda değerlendirmelerde bulunan Saadet Partisi Çaycuma İlçe Başkanı, Murat Akça gerek partinin genel politikası, gerekse yerel konularda değerlendirmelerde bulundu.

Akça yaptığı değerlendirmelerde şu görüşlere yer verdi;

“Sayın il başkan vekilim , Bartın İl başkan yardımcımız, Yönetim kurulu üyelerimiz , kadın kolları, gençlik kolları, belde, köy ve mahalle başkanlarım, basın mensuplarımız, kıymetli misafirlerimiz ,icra ettiğimiz toplantımıza hoş geldiniz.

“Kıymetli başkanlarım, seçim günü resmen ilan edilmese de  ,partiler sahaya inerek seçim çalışmalarına başlamıştır. Seçim ne zaman yapılırsa yapılsın çok kıymetlidir. Biz inşallah Saadet Partililer olarak milli görüşler olarak en doğru en faydalı ve en etkin çalışmaları yapacağız. Hiçbir mazeret başarının yerini tutmuyor. Biz saadet partililer olarak ülkemizin problemlerin çözümüne ve insanlarımızın sıkıntılarının giderilmesini odaklanıyoruz. Bizim yönetim anlayışımız da adalet, istişare, ahlak, plan ve program esaslıdır.

Bizim yönetim anlayışımız, kutuplaştırıcı değil, kucaklayıcı , Ayrıştırıcı değil birleştirici ,kuvveti değil hakkı üstün tutan , Siyasi rantı değil, halka hizmeti esas alan bir siyasi anlayıştır.

  Özgürlüklerin teminat altına alındığı, tam bağımsız Türkiye, müreffeh bir Türkiye, Güçlü bir Türkiye, Öncü bir Türkiye vizyonumuz için sahalardayız.

 Adalet , liyakat , istişare, Ahlak , şeffaflık ve denetim ,planlı ve programlı yönetim anlayışımızla sahalardayız.

Yerel sorunların çözümüne yönelik olarak

Saadet Partisi İlçe Başkanı, yerel konularda da değerlendirmeler yaptı ve 2023 Yılı Bütçesinde çok tartışma konusu olan Çaycuma Belediyesi’nin Su’ya yaptığı zamma da değinerek şu ifadelere yer verdi, “Çaycuma belediyemizin, Geçen ay su ya yapmış olduğu zammı tasvip etmiyoruz, bütçe gelirleri zamlarla değil, üretimle artırılmalıdır. Seka caddesinde 0luşan trafik yoğunluğunu azaltacak ,trafiğin akışını hızlandıracak tedbirler alınmalıdır.

Perşembe ışıklı kavşağında meydana gelen kazaları ortadan kaldıracak fiziki çalışmalar yapılarak gerekli tedbirler alınmalıdır .

Aralık ayı ilçe divan toplantımızın hayırlı olmasını temenni ediyorum, katılımınız için teşekkür ederim. (Susma/Çaycuma)

Reklam