TMMOB Makine Mühendisleri Odası Zonguldak Şube Başkanı Birhan Şahin beraberinde Oda üyeleri ile birlikte Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir’i ziyaret etti. Ziyarette Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Muharrem Sarıkaya da hazır bulundu.

TMMOB Makine Mühendisleri Odası Zonguldak Şube Başkanı Birhan Şahin; Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği, Makine Mühendisleri Odası Zonguldak Şubesi organizasyonu ile 11-12 Mart 2023 Tarihlerinde ”Filyos Projesinin Zonguldak Sanayisine Katkıları” nın konuşulacağı bir sempozyum planladıklarını belirterek Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir’den destek istedi. Şahin, ” Filyos Projesi çok önemli bir proje, projenin çok yönlü olarak tüm taraflarca değerlendirilmesi ve ortak akıl ile hareket edilmesi gerekiyor. Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası, Zonguldak özel sektörünün çatı kuruluşu. Başkanımızdan sempozyum için destek istedik ve Filyos Projesinin Zonguldak Sanayisine Katkılarının anlatılacağı bir sunum yapmasını istedik. Kendilerine nazik kabulleri ve katkıları için teşekkür ediyorum” dedi.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, ” Filyos projesi ülkemizin göz bebeği bir proje. Her bileşeni, her aşaması İlimizin, bölgemizin, ülkemizin ekonomik ve sosyal yaşamına büyük katkılar verecek çehresini değiştirecektir. Bu etkiyi şimdiden görmeye başladık. Bu bağlamda tüm taraflarca sahiplenilmesi projenin sinerjisini artıracaktır. TMMOB Makine Mühendisleri Odası Zonguldak Şube yönetimimize Başkanımız Birhan Şahin nezdinde teşekkür ediyorum. Filyos Projesinin Zonguldak Sanayisine Katkılarının konuşulacağı bu sempozyumda yer alarak bilgi ve birikimlerimizi katılımcılarla paylaşmaktan memnuniyet duyarız. Kendilerine teşekkür ediyor, faydalı bir sempozyum olmasını diliyorum” dedi.

Reklam