15 Ocak’ta yapılacak olan İyi Parti İl Başkanlığı seçimi için Partinin Zonguldak Kurucusu Suat Mısırlıoğlu İl Başkan adaylığını açıkladı.

İyi Parti İl Başkanlığı’nda yapılan ve delegelerin büyük katilimi ve coşkusuyla gerçekleştirilen adaylık açıklamasına mevcut İl Başkanı Yavuz Erkmen, Merkez İlçe Başkanı Dilay Küçük, iyi parti İl, İlçe, Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve üyeleri de katildi.

İyi Parti İl Başkanı Yavuz Erkmen; “15 Ocak’ta gerçekleşecek olan İyi Parti İl Başkanlığı için aday olan ve seçilecek il başkan ve yönetimine şimdiden hayırlı olsun temennisinde bulunuyorum. Biz bir aileyiz. Hepimizin amacı partimizi çok iyi halde daha da yukarılara taşımak. Bu bir bayrak yarışıdır Bugün biz oluruz,  yarın  bir başkası olur. Sonuç itibariyle hepimizin bir ideali var. Bu idealimiz de birlik beraberlik içinde secime giderek  Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i Başbakan yapmaktır. Kongreler sonrası da birlik beraberlik içerisinde partimizi çok daha yukarılara taşımak ortak amacımızdır.il başkan adayımız Suat arkadaşımız da bugün  adaylık açıklamasında bulunuyor. Kendisi partimizin  kuruluşundan beri içimizde olan, partimize hizmet veren bir arkadaşımız. O nedenle hangi adayımız kazanırsa kazansın sonuçta kendisinin değil İyi Partinin kazanacağı bir durum olarak kongremize bakıyoruz. Bu nedenle hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz. İnşallah önümüzdeki süreç İyi Partinin süreci olacaktır. Buna yürekten inanıyoruz. Bu secimde bir değil, iki kişiyi Ankara’ya gönderme şansımız fazladır. Bu nedenle bize düsen görev bütünleşmek, birleşmek ve çalışmaktır. Vatandaş bize güveniyor, İyi Parti’ye, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e güveniyor. Bu güveni boşa çıkarmamak lazım. Bir kez daha hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

İyi Parti İl Başkan Adayı Suat Mısırlıoğlu ise; “Öncelikle bir hafta önce hain bir pusuda öldürülen Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’e Allah’tan rahmet diliyorum. Tüm ülkücülerin başı sağ olsun.” Dedi.

İl Başkan Aday Suat Mısırlıoğlu; “Biz partimizi büyütmek için dün olduğu gibi bugün de, yarında  çalışmak zorundayız. Özellikle iktidara gelmek için, İyi Parti`yi iktidara getirmek için Partimize gönül veren herkesin  elini taşın altına koyması gerekir. Bizim davamız

Atatürk ve ülke sevdasıdır. Ayrıştırmayı, ayrılmayı, küskünlüğü, dargınlığı bir kenara bırakıp birlik ve beraberlik içerisinde 20 yıldır ülkenin üzerine bir kabus gibi çöken AKP iktidarından kurtulmak için çalışmalıyız. AKP hükümeti iktidara gelirken, Yasaklar, yolsuzluk ve yoksulluk için iktidara geldiler. Ülkemizde 8 yaşındaki bir çocuk açlıktan ölüyor. Yolsuzluk aldı basını gidiyor. Yasaklar diz boyu.  Cumhurbaşkanı için bir eleştiri yapsan içeri alınıyorsun, sosyal medyada paylaşım yapsan hakkında soruşturma açılıyor. Bunlardan kurtulmak için birlik beraberlik içinde olmalıyız. Özellikle ilce başkanlarına sesleniyorum. Birlik beraberlik içerisinde çok çalışmalıyız. Köy köy gezip İyi Partiyi iktidara getirmek zorundayız. Zonguldak’tan 2 milletvekili çıkaracağımıza gönülden inanıyorum.  Bu secimde kim kazanırsa kazansın, birlikte asker gibi partimiz için çalışacağıma söz veriyorum. Bu sebeple 15 Ocak tarihinde yapılacak olan İyi Parti İl Başkanlığına adayım.

Bugüne kadar yaptığım her iste başarılı olmuşumdur ve siz değerli delege arkadaşlarımın da desteği ile secimi kazanacağımızdan hiç şüphem yok. Katılımlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, 15 Ocakta ki kongremize bekliyorum” dedi

.

Reklam