CHP Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Devrim Dural, Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor.Dural CHP Gökçebey İlçe örgütünü ziyaret etti.

Dural ziyareti sonrası şu paylaşımı yaptı; “CHP Gökçebey İlçe Başkanı Sayın Ali Rıza Yılmaztürk ve değerli yönetimine CHP Belediye Meclis Üyemiz Sayın Nermin Bozaklı ve Sayın Mustafa Uyan’a, CHP İl Genel Meclis Üyemiz Sayın Hasan Tülübaş’a misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi

Başkan Kantarcı’ ya ziyaret

Devrim Dural, CHP’li Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’yıda ziyaretinde; “CHP Çaycuma Belediye Başkanımız Sayın Bülent Kantarcı’ya misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederim.Ziyaretlerimizde bana destek olan Eski Kadın Kolları Başkanı Sayın Yüksel Parmak’a,iş insanı Sayın Simten Papila Pervaneli’ye ve değerli eşim Özge Dural’a da teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

CHP Çaycuma İlçe Örgütü ziyareti

CHP Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Devrim Dural, CHP Çaycuma Örgütünü de ziyaret etti. Dural, CHP Çaycuma İlçe Başkanlığı’na yeni seçilen Fahri Diler’e yeni görevinde başarılar diledi ve destek istedi.

Sıcak ve samimi geçen sohbet ile ilgili Devrim Dural; “CHP Çaycuma İlçe Başkanımız Sayın Fahri Diler,e hayırlı olsun ziyaretine gittik.Başkanımıza ve değerli örgütümüze teşekkür ediyorum.Ziyaretimizde bizleri yalnız bırakmayan CHP 23.ve 24.dönem milletvekilimiz Sayın Ali İhsan Köktürk’e,CHP İl Genel Meclis Üyemiz Sayın Ramis Muslu’ya,Sayın Hamdi Akyüz’e ve  CHP Çaycuma Kadın Kolları Başkanımız Sayın Sanem Paşakahyaoğlu Ağzıküçük,e,Parti Okulu Eğitmeni Sayın Günseli Türkyılmaz’a çok teşekkür ederim.”diye belirtti.

Reklam