Kick Boks Federasyonu’nun 2023 yılı faaliyet programında yer alan Türkiye Kick Boks Turnuvası (Mustafa Durmuşoğlu Anısına) 22-29 Ocak 2023 tarihleri arasında Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 11 Nisan Spor Salonu’nda yapılacak

Kömürkent Spor Kulübü Madalya İçin Gitti


Zonguldak’ta Kick Boks sporunun gelişimi için öncülük yapan ve Milli Sporcuların yetiştiği Kömürkent Spor Kulübü de Zonguldak’ı temsilen antrenör ve sporcu kafilesi ile Zonguldak’tan ayrılarak Zonguldak 100.Yıl Terminali’nden yolcu otobüsü ile Şanlıurfa’ya hareket etti. Hedef Şanlıurfa’dan Zonguldak’da madalya ve Türkiye şampiyonlukları ile dönmek.
Kömürkent Spor Kulübü Antrenörü Bülent Çiçek büyük bir yaparak şunları söyledi: “Bizler spor emekçileriyiz. Bir kenti, bir ulusu temsil ediyoruz. Bir nesil yetiştiriyoruz. Haliyle biraz saygı bekliyoruz. Turnuvalara giderken antrenörün sporcunun bir sıkıntısı olmaması gerekiyor. Rahat kafa ve ekonomik güçle her şey hallolur diye düşünüyorum. Bizler antrenörüz, dilenci değil. Kafamızın rahat olmasını istiyoruz, huzurla gidip huzurla gelmek istiyoruz”

Reklam