Yenilenerek kapasitesi 105 bine çıkacak olan Barcelona’nın Nou Camp Stadı inşaatındaki Zonguldak detayı Zonguldaklıları gururlandırdı.

Dünyaca ünlü İspanyol Futbol takımı Barcelona Kulübü Nou Camp Stadı’nı yenileme ve kapasite artırımına gidiyor. Stat  tamamlandığında çok daha modern hale getirilip 105 bin seyirci kapasitesine ulaşacak.

Kenan Köktürk’ün oğlu Haldun Fırat Köktürk

Stadın yenileme çalışmaları kapsamında Eski KEDAŞ Genel Müdürü ve İGDAŞ Genel Müdür Danışmanı Kenan Köktürk’ün oğlu Haldun Fırat Köktürk’ün üst düzey yönetici olarak görev yaptığı Limak Holding ihaleyi alarak sözleşme imzaladı.

Kısmen kapanacak olan stadın çatısına ise güneş panelleri yerleştirilecek. Çok daha modern bir görünüp kazanacak olan Camp Nou dünya futbolunda bir çekim merkezi olmaya devam edecek.

Köktürk; “Camp Nou Stadyumu yapım ihale sözleşmesini imzaladı. Gururumuz Oğlumuz”

Eski KEDAŞ Genel Müdürü ve İGDAŞ Genel Müdür Danışmanı Kenan Köktürk oğlu ile gurur duyduğunu belirterek mutluluğunu sosyal medyada şu şekilde paylaştı: “Oğlum Haldun Fırat Köktürk an itibariyle İspanyanın Barcelona Şehrinde Barcelona Spor kulübünün Camp Nou Stadyumu yapım ihale sözleşmesini imzaladı. Gururumuz Oğlumuz”

Reklam