TMMOB Maden Mühendisleri Odası Zonguldak Şubesine açılan İcra mahkemesinin verdiği 60 günlük sürenin bitimine beş gün kaldı

Zonguldak Çevre ve Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü tarafından TMMOB Maden Mühendisleri Odası Zonguldak Şubesine açılan İcra mahkemesinin verdiği 60 günlük sürenin bitimine beş gün kaldı.

TMMOB Maden Mühendisleri Odası Zonguldak Şube Başkanı Çağlar Öztürk, mahkemenin verdiği 60 günlük süreye ek olarak 30 günlük daha yasal süre haklarının olduğunu hatırlattı.

Bu mücadeleden asla vazgeçmeyeceğiz diyen TMMOB Maden Mühendisleri Odası Zonguldak Şube Başkanı Çağlar Öztürk, “İcra Mahkemesi yoluyla bize 60 günlük süre verilmişti. Bu sürenin ardından 30 günlük bir ek süre daha olacaktır. İstinaf Mahkemesi hala daha devam ediyor. İstinaf Mahkemesinin lehimize döneceğinden umutluyuz. Yine önümüzdeki günlerde yasal haklarımızı sonuna kadar kullanacağız. Yasal süreç sona erdiğinde çık derlerse çıkarız yapacak bir şey yok. Ama biz bu mücadeleden asla vazgeçmeyeceğiz. Bu iktidar gider gitmez bilinmez ama gidenle de gelenle de bu konuyu pazarlık masasına koyacağız” dedi.