Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Zonguldak Milletvekili aday adayı Cumhur Yılmaz, ziyaretler kapsamında Karaelmas Gazeteciler Derneği’ne ziyaret gerçekleştirdi.

AKP Zonguldak Milletvekili aday adayı Cumhur Yılmaz, ziyaretler kapsamında Karaelmas Gazeteciler Derneği’ne ziyaret gerçekleştirdi.

AKP Milletvekili aday adayı Cumhur Yılmaz, ziyaret esnasında KGD Başkanı Mustafa Emen ve Yönetim Kurulu Üyeleri Emrecan Bayram, Selçuk Koçaklı ve Eski Anadolu Ajansı Bölge Müdürü Gazeteci Orhan Akyüz ile bir araya gelerek görüşme gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen ziyaretin ardından fotoğraflar çekildi ve ikili açıklamalarda bulundu.

Ziyaretle ilgili açıklama yapan KGD Başkanı Emen, ”Ak Parti Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Sayın Cumhur Yılmaz’ın kendisine hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. Tabi Ak Parti 14 Mayıs seçimlerinde iddialı bir parti dolayısıyla aday adayı yoğunluğu çok fazla 49 kişilik aday adayı kadrosunda böyle genç bir kardeşimizin aday adayı olması bizleri mutlu etti.” ifadelerini kullandı.

”Kendisi zaten Ak Parti Teşkilatlarında görev yapmış bir isim tabi ki ziyaretlerine devam ediyor zor bir süreç inşallah hakkında hayırlısı olur. Ak Partinin Faaliyetlerinde Başarılı olacağına inanıyorum kendisine başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretle ilgili açıklama yapan Cumhur Yılmaz, sözlerine ”Hayırlı günler diliyorum” diyerek başladı.

Cumhur Yılmaz, ”Ben Cumhur Yılmaz, 28. Dönem Milletvekili aday adaylığı başvurumu yaptım. Bu süreç şu anda ilerliyor. Başkanımızı da bugün ziyaret etmek istedim bu kapsamda Zonguldak anlamında Ak Parti Teşkilatları içerisinden gelmeyim, Ak Parti Gençlik Kollarında görev aldım, Ak Parti Merkez Başkanlığında görev aldım Başkan Yardımcısı olarak. Kutlu bir davaya çıktık inşallah hayırlısıyla Allah bunu bize nasip ederse şehrimize hizmet etme anlamında hizmet noktasında bütün büyüklerimizle kardeşlerimizle STK’larımızla bir araya gelerek hem fikir olmaya çalışacağız. bu süreçte Ak Partimizin Milletvekili Aday Adaylarına Başarılar Diliyorum” dedi.

Reklam