Zonguldak’ta, basketbol altyapısı konusunda ilimizin iddialı ekiplerinden Zonguldak Basket Spor Kulübü, yeni hedeflerini ve projelerini görüşmek üzere toplandı.

Zonguldak Basket’ten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi :
“Zonguldak Basket ekibi olarak, her hafta antrenör ve idareci grubumuzla düzenli olarak toplantılar yapıyoruz. Bu toplantılarda, haftanın analizleri, sporcu performansları ve idmanlar ile ilgili görüş alışverişinde bulunuyor, takımlarımızın ve sporcularımızın son durumlarını değerlendiriyoruz.
Son yapılan toplantıda, ekibimiz ile birlikte yeni projeler ve hedeflerimiz doğrultusunda, verimli bir toplantı gerçekleştirdik. U16 erkek takımımız ile katılmış olduğumuz Bölgesel Turnuva’nın değerlendirmesini yaptık, yeni hedefler doğrultusunda fikir alışverişinde bulunduk. 
Önümüzdeki süreçte inşallah, basketbol ile ilgili sürpriz projelerle sporcularımız ve basketbolseverlerin karşısında olacağız.
Bildiğiniz gibi, geçen sezon Şut Kampı etkinliği adı altında, Türkiye’nin yetiştirdiği değerli antrenörlerden Murat Özyer ve Derya Taşçı Özyer’i sporcularımız ile buluşturmuş ve faydalı bir etkinlik gerçekleştirmiştik.
Bu haftaki toplantımızda, aynı zamanda bu tarz etkinliklerin planlanlamasını da yaptık.     
Basketbolseverlere ve sporcu gençlerimize faydalı olmaya devam edeceğiz. “

Reklam