14 Mayıs’ta yapılan seçimlerde Milletvekili olan Muammer Avcı, Saffet Bozkurt ve Ahmet Çolakoğlu bugün adliyeye gelerek Zonguldak İl Seçim Kurulu Başkanı Hakime Müjgan  Demiröz’den mazbatalarını aldılar.

Ögle saatlerinde Zonguldak Adliyesi’ne gelen Milletvekili adayları ve beraberindeki parti teşkilatı, Zonguldak için hayırlı olması temennisinde bulundu. Mazbata törenine, Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız, meclis üyeleri ve partiler katıldı.
Coşku icersinde mazbata törenine almaya gelen Milletvekilleri mazbatalarını Zonguldak Seçim İl Kurulu Başkanı Hakime Müjgan  Demiröz’den aldılar.
Mazbata töreninin ardından Milletvekilleri ve partililer adliye önünde bulunan ‘Zonguldak’ yazısı önünde fotoğraf çektirdi. 

Milletvekili adayları TBMM’de yemin töreni sonrası resmen göreve başlamış olacaklar

AKP Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan : “Milletvekillerimizle mazbatamızı aldık. Temsilde adalet gerçekleşti. Yönetimde istikrar için çalışmalarımızı kaldığımız yerden hiç durmadan, yorulmadan devam ettireceğiz. Önemli olan bizim için Zonguldak’tır. Adliye önünde yapılan güzel çalışma sonrasında  artık bugünde güzel bir biçimde aile fotoğrafı verebileceğimiz hizmetlerimizin tam da içerisinde fotoğraf çektirdik.  Yönetimde istikrar için bizler var gücümüzle çalışacağız. Zonguldak’ta birleşmek istiyoruz. Zonguldak’ta bütünleşmek istiyoruz. Zonguldak şemsiyesinde kenetlenmek istiyoruz. Bu yüzden de şehrimiz 67. Sevdamız 67 hedefimizin de yüzde 57 olduğunu belirtiyorum. Zonguldak artık kuzeyin parlayan yıldızı. Bu yıldızın daha da parlayabilmesi için milletvekillerimiz de elimizden geldiğince tüm çalışmalarımızı halkımız için, milletimizin yapacağız.”

Reklam