Kent Konseyinden yerinde tepki

Zonguldak kent Konseyi Yayla Mahallesi meclisi yaptığı toplantı da , Fener bölgesinde asfalt yapımına karşı olduğunu beyan etti.

Kent Konseyinin en önemli işlevi olan yaşam alanlarında yapılması gereken çalışmaların o bölgede yaşayanlara sorulması konusunda çok önemli bir adım attı.

Yayla Mahallesi Meclisi, Yapılan toplantıda Kent konseyi başkanı Yesari Sezgin, Yayla mahallesi muhtarı  ve Kent konseyi yayla mahalle meclis üyeleri  katıldı.

Yapılan toplantı sonrası imza altına alınan kararlarda ,Yayla mahallesinde asfalt değil, parke yol yapımı özellikle Fener Sit alanı bölgesinde önemle talep edildi.

Kent konseyi başkanlığına sunulan  yazılı beyanda  önem arz eden konular ,Kent Konseyi başkanlığınca, Zonguldak Belediye Başkanı, BEDAŞ bölge müdürlüğü ve TTK Genel müdürlüğü ile görüşülerek  önerilerin iletilmesine karar verildi.

Umarız Kent Konseyi olarak kentin tüm noktalarında yapılacak çalışmalar konusunda aynı duyarlılığı göstererek  “ Burada ben yaşıyorum, o halde benimde fikrim var” düşüncesini yaşama geçirerek yaşanabilir bir kent konusun da kalıcı adımlar atar.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: