Vali Bektaş’tan Üretim yapan işletmelere ziyaret gerçekleştirdi

Vali Erdoğan Bektş, Zonguldak’te  gaz ve toz maskesi ile filtre üretimi yapan MFA firmasında incelemelerde bulunarak firma yetkilileri Murat Uzun ve Fatih Furtun’dan üretimleri konusunda bilgi aldı.

Çeşitli endüstri, sanayi vb. alanlarda kullanılan maske ve filtrelerin üretildiği fabrikayı gezen Vali Bektaş işçilerle de sohbet etti. Ardından maden ocakları, makine ekipmanları üretimi yapan ERDİ Makine’yi de ziyaret eden Vali Erdoğan Bektaş üretimleri konusunda firma sahiplerince bilgilendirildi.

Vali Bektaş, her iki üretici firma yetkililerine yaptıkları üretim ve ihracatla ülkemiz ekonomisine sağladıkları katkı nedeniyle duyduğu memnuniyeti ifade ederek çalışmalarında başarılar diledi.

MEKSA Ziyaret

Vali Erdoğan Bektaş, ayrıca, 1990 yılında MEKSA Vakfı tarafından kurulan 2000 yılında bir protokolle Zonguldak Esnaf Odaları Birlik Başkanlığı, TSO, İl Özel İdaresi İle  7 Meslek Odasının ortağı olduğu Zonguldak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği İşletmeler üstü Eğitim Merkezinde (ZESOB) incelemelerde bulundu.

Mesleki Eğitim ve yeni teknoloji konularında hizmet vermenin yanı sıra çeşitli maden makinaları  üretimi  iyileştirme ve tamiratları yapan merkezdeki atölyeleri tek tek gezen Vali BEKTAŞ çalışanlarla sohbet ederek Merkez Müdürü Soner Kabasakal’dan  bilgi aldı.

Merkezin daha da gelişmesi yönündeki, Bilgi, tecrübe, görüş ve önerilerini yetkililerle paylaşan Vali Bektaş’ın incelemelerine TTK Genel Müdür Yardımcısı Muharrem Kiraz, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Demir ile Esnaf Odaları Birlik Başkanı Muharrem Coşkun’ da katıldı.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: