Mukadder Yalçın’a ilçelerden tam destek

7 Mart Cumartesi günü yapılacak Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak İl Örgütü Kadın Kolları Genel Kurulu’nda, “Taban Hareketi”nin adayı mesajıyla çalışmalarını sürdüren Mukadder Yalçın Alaplı İlçesinde coşkuyla karşılandı.

Alaplı ziyaretini gerçekleştirdiği saatlerde, partisinin Karadeniz Ereğli İlçe Örgütü Kadın Kolu yöneticilerinin de Alaplı İlçe Örgütü’ne gerçekleştirdikleri ziyaret sebebiyle kalabalık bir partili tarafından ağırlanan Yalçın, 7 Mart günü yapılacak genel kurulla ilgili yorum ve düşüncelerini paylaştı.

Ereğli İlçe Örgütü Kadın Kolu yöneticilerinin Alaplı İlçe Örgütü ziyaretinde de partililer arasındaki samimiyet gözlerden kaçmadı. Her iki örgütün kadınları Başkan Adayı Mukadder Yalçın’ı ağırlarlarken, kendisine başarı dileklerini sundular.

Mukadder Yalçın, “7 Mart günü yapılacak genel kurulda sadece Zonguldak Merkez’in değil tüm ilçelerimizin adayı olarak partililerimin karşısına çıkacağım. Zonguldak her ilçesi ve beldesiyle bir bütündür. Ereğlisiz, Alaplısız bir Zonguldak olmayacağı gibi sizlerin yokluğunda da güçlü bir Zonguldak İl Örgütü’nün olması mümkün değil. Ben bu genel kurulda sizlerle birlikte başkan adayı oldum. Sizlerin hedeflerini ve amaçlarını gerçekleştirmek adına da sorumluluk almak istiyorum. İnşallah da kazanan hepimiz olacağız.”, dedi.

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

<span>%d</span> blogcu bunu beğendi: