Demir; “İşe devam kredi desteği” devam ediyor

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir yaptığı açıklamada “Oda ve borsalarımızın kurucu ortağı olduğu KGF kefaleti ile “işe devam kredi desteği” sağlanmış olup devlet bankalarımız üzerinden 6 ay anapara ve faiz ödemesiz toplam 36 ay vadeli ve yıllık %7,5 faiz oranlı söz konusu kredi müracaatları devam etmektedir. Bu süreçte birçok üyemizin kredi müracaatı olmuş bir kısmı söz konusu krediden istifade etmiş bir kısmının değerlendirmeleri devam etmektedir.

Bu süreçte üyelerimize yönelik çalışmalarda gösterdikleri kolaylıklardan dolayı Vakıfbank yetkililerine özellikle Bölge Müdürümüz Ercan Çelik’e çok teşekkür ediyorum.

Bununla birlikte Covid-19 salgınının üyelerimize etkilerini takip etmeye devam etmekteyiz. Üyelerimizin talepleri doğrultusunda çalışmalarımız devam etmekte olup yine üyelerimizin yararlanması için Nefes Kredisi sürecini Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği nezdinde takip ederken şahıs şirketi üyelerimizin kaynak ihtiyacı için kamu bankaları nezdinde girişimlerimiz devam etmektedir. İyi haberleri en kısa zamanda üyelerimiz ile paylaşacağız” dedi.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: