“Bu bir hizmet yarışıdır”

25 Haziran Cuma günü gerçekleşecek olan Kent Konseyi Başkanlık yarışı sürüyor. Son olarak Kent Konseyi Başkanlığına aday olan Kızılay eski Başkanı Nihat Aygün yayınladığı açıklamasında, “Kent Konseyi gibi önemli bir kurumda da hizmet olarak sürdürmek istiyorum”dedi

Açıklamasında; “Cuma günü kentimizi yakından ilgilendiren Kent Konseyi seçimleri yapılacaktır. Kent Konseyi Yönetimine ekip arkadaşlarımızla birlikte talipli oldu. Zonguldak’ta ki STK’lar, Dernekler, Siyasi partiler, Sendikalar, Odalar, Meslek kuruluşları ve bizleri bugüne kadar yalnız bırakmayan camiamızdan gelen talepler üzerine ben ve ekip arkadaşlarımla birlikte Kent Konseyi Başkanlığına talipli olduk. Zonguldak’ta ticaret hayatında, siyaset hayatında, Kızılay yönetimlerinde ve sivil toplum örgütleri ile spor camiasında hizmet ettim. Yılların verdiği bilgi birikimlerimizi Kent Konseyi gibi önemli bir kurumda da hizmet olarak sürdürmek istiyorum.

Zonguldak’ın 21’inci yüz yılda yaşanabilir, çağdaş bir kent olması yolunda önemli bir misyon üstlenmek istiyoruz. Zonguldak’a hepimizin borcu var. Bu kentte hizmet etmek bize onur ve gurur verir.  Biz bu yola birisinin adayı olarak da çıkmıyoruz.  Cuma günü yapılacak olan seçimlerin kazananı kaybedeni olmayacaktır. Bu bir hizmet yarışıdır. Değerli aday arkadaşlarımız var. Hepsine de başarılar diliyorum. Zonguldak’ımıza geçmişte yaptığımız görevlerde neler yapabildiğimizi halkımız bilmektedir. Biz Kent Konseyinin gelecek kuşaklara iyi miraslar bırakma noktasında önemli bir kurum olarak görüyoruz. Şimdiden seçimlerin Zonguldak’ımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: