Zonguldak Elektrikçiler ve Radyocular Odası Başkanı İbrahim Artikar’ın babası, Kozlu İlçesi’nin sevilen esnaflarından ve Muzaffer Artikar vefat etti.

Muzaffer Artikar’ın cenazesi, 29 Haziran 2022 Çarşamba günü Kozlu Merkez Aziziye Camii’nde öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından aile mezarlığında dualarla toprağa verildi.

Cenazeye, Zonguldak Esnaf ve Sanatkarlar Odası (ZESOB) Başkanı Muharrem Coşkun, Zonguldak Pazarcılar ve Sebzeciler Odası Başkanı Tunay Küçük, Zonguldak Marangoz ve Mobilyacılar Odası Başkanı Hikmet Hacıabdurrahmanoğlu, Zonguldak Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Tahsin Erdem, Zonguldak Terziler ve Kunduracılar Odası Başkanı Çetin Yıldız, Zonguldak Kahveciler ve Lokantacılar Odası Başkanı Alparslan Küçük, Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) eski Genel Sekreteri Bahri Kara, TTK Kozlu İşletme Müdürü Ümit Değirmenci, Kozlu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şahin Kala, Kozlu Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Turan Emeksiz, Çaycuma Elektrikçiler ve Radyocular Odası Başkanı Hayri Kandemir, akraba, dost ve sevenleri katıldı. (Kaynak; İsmail Çelik/ Yeni Zonguldak)

Susma Gazetesi olarak , başta Artikar ailesi olmak üzere, yakınlarına dostlarına başsağlığı sabır diliyoruz.