CHP Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Devrim Dural, gerek genel merkez ziyaretleri gerekse kentte meslek ve kitle örgütlerini ziyaretlerini sürdürüyor.

Dural, GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil’i Makamında ziyaret etti

Dural; “Genel Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanı Sayın Hakan Yeşil’i önceki dönem İl Kadın Kolları Başkanımız Sayın Yüksel Parmak ile ziyaret ettim. Madencilerimizin deprem bölgesinde göstermiş oldukları bütün dünyanın takdir ettiği insanüstü çaba için kendilerine teşekkür ettim. Zonguldak demek kömür ve üretim demek aynı zamanda. İktidarımızda işçi sayısı Genel Başkanımızın taahhüt ettiği gibi 5000 kişi arttırılacak ve kimse bir daha halkın, kamunun madenlerini kapatmayı dile getiremeyecek. #yaşasın madenci”

Zonguldak Eczacı Odası Başkanı Sayın Ayşegül Kara’yı ziyaret

CHP Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Devrim Dural, daha sonra Zonguldak Eczacı Odası Başkanı Sayın Ayşegül Kara’yı ziyaret ederek Eczacıların genel sorunları hakkında görüşalışverişinde bulundu.

Dural; “T.E.B 17.Bölge Zonguldak Eczacı Odası Başkanı Sayın Ayşegül Kara’yı eşim Özge Dural ile ziyaret ettim. Kendilerinin şahsında yaşadığımız deprem felaketinde eczacılarımızın göstermiş oldukları olağanüstü özveri ve çaba için teşekkür ettim. Emeklerine, yüreklerine sağlık.(Sektör sıkıntılarını ilerleyen bir zaman diliminde paylaşacağım)

Reklam