Millet İttifakı Çaycuma İlçe Başkanları Ve Yönetim Kurulu Üyeleri Cumhuriyet Halk Partisi Ev Sahipliğinde Bir Araya Gelerek değerlendirme yaptılar.

Gerek yerel gündeme ilişkin gerekse 14 Mayıs’ta gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimi üzerine görüş alışverişinde bulundular.

Toplantıda özetle:

CHP İlçe Başkanı Fahri Diler ;”Yolumuz bir. Sayın Kılıçdaroğlu partimizin genel başkanıdır ancak hepimizin Cumhurbaşkanı olacaktır.”

İyi parti İlçe Başkanı Sebahattin Durmuşoğlu;”Memleketimizin kaderini değiştirmek için bir aradayız ve başaracağız.”

Gelecek Partisi İlçe Başkanı Şenol Cin;”Bu yolda en öncelikli hedefimiz Kılıçdaroğlu’nu birlik ve beraberlik ile Cumhurbaşkanı yapmak ve sonrasında  mecliste millet ittifakı olarak  çoğunluğu sağlamak. Birlikte başaracağız.”

Saadet partisi ilçe başkanı Murat Akça;”Sokağa çıktığımız zaman en önemlisi ittifak partileri olarak söylem ve eylemlerimizin aynı olmasıdır. Birlikten kuvvet doğar. Başaracağımızdan eminiz.”

DEVA Partisi İlçe Başkanı Ünal Kurt;”Biz ebetteki her şeyden önce 6 farklı partiyiz. Ancak biz 6lı masa değil millet ittifakıyız. 6lı masa bize diğerlerinin taktığı bir isimdir.Millet ittifakı Fikir zenginliği olan 6 partiden oluşmuştur ve bu fikir zenginliği ile ülkemiz daha yükseklere çıkaracaktır. Ortak gayemiz Vatanımıza ve milletimize hizmet etmek.” Diye ifade ettiler

Daha sonra Çaycuma Merkezinde birlikte halka buluşma adına vatandaşların dertlerini dinlemek üzere sohbetler yaptılar. Bu çıkışı Çaycuma Kamuoyu Millet İttifakı seçim startını başlattı olarak yorumlandı.(Susma/Çaycuma)

Reklam